Theme is loading...

Wiśniowe Wzgórze

Os. "Wiśniowe Wzgórze" – Gliwice, ul. Pliszki

Unikalna architektura

Nowoczesna architektura, białe elewacje z elementami drewna i kamienia podkreślają elegancki styl, a także ponadczasowy charakter modernistycznej inwestycji. Duże przeszklenia podkreślają jasne i przestronne wnętrza mieszkań.

Jakość i standard

Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Standard oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna pięciokomorowe z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.

Twoja przestrzeń

Dwa etapy inwestycji, w których powstanie siedem budynków z wysokim standardem i powierzchniami mieszkalnymi od 53 mkw. do 115 mkw. Wszystkie lokale na parterze posiadają ogródki i tarasy, a mieszkania na pierwszym i drugim piętrze przestronne balkony. W kondygnacji podziemnej każdego budynku zlokalizowane są miejsca garażowe oraz komórki lokatorskie. Zaplanowane także naziemne miejsca parkingowe.

Wszystko w zasięgu ręki

Okolic osiedla charakteryzuje się dużą ilością obszarów zielonych, tras spacerowych i rowerowych, co pozwala na codzienny odpoczynek od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne. Niewątpliwym atutem kompleksu jest bliskość centrum Gliwic, jak i doskonała, szybka komunikacja z głównymi drogami krajowymi i autostradami.

Pewna inwestycja

Nieszablonowa architektura i struktura zapewni gwarancję inwestycyjną. Nowe budownictwo i zadbane otoczenie spełni wszystkie wymagania wysokiego standardu lokali pod wynajem jak również bezpieczeństwo rentownej sprzedaży za kilka lat.